KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12497106

nr 1249 7106

Blandteknik

Johan Pettersson, häst, signerad. Motivet: 19x19

Utrop:

700 kr

Såld:

700 kr

måndag 22 april 2019
kl 20:14:23